KOVO MĖNESIO DARBO PLANAS

Edukacinio renginio su socialiniais partneriais organizavimas „Graži kalba-skambi daina“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos (Kovo 11-osios) 30-osioms metinėms paminėti, 9 d. 10:00 val., atsakinga darbo grupė; (atšauktas)
  1. Ikimokyklinių ugdymo įstaigų meninio ugdymo mokytojų jungtinis renginys Žvejų  Kultūros rūmuose Kovo 11-ajai skirtas renginys Žvejų kultūros rūmuose „Vaikystė pasakų taku““ 16 d. 17:00 val., atsakinga meninio ugdymo mokytoja J. Pareigienė;
  2.  Dalyvavimas edukaciniame socialinių partnerių renginyje „Žolelės džiugina ir šildo“, skirtas žolininkės Eugenijos Šimkūnaitės metams       paminėti 31 d. 10:00 val. Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Žiogelis“, atsakinga darbo grupė;
  3. Sąmoningumo didinimo mėnuo-BEPATYČIŲ, atsakingi priešmokyklinio ugdymo mokytojai;
  4. Tarptautinis ekologinis projektas „Žmogaus dovana Žemei“, atsakingi grupių mokytojai, pagal metinį planą;
  5. Atradimų savaitė „Eksperimentuok ir pažink“, 23-27 d. atsakinga mokytoja M. Kairytė, A. Pupšienė, dalyvauja visos grupės;
  6. Respublikinė vaikų piešinių paroda „Laivelis Lietuvai“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos (Kovo 11-osios) 30-osioms metinėms paminėti, dalyvauja mokytojos: R. Bambalienė, N. Eidėjienė, V. Maldarienė, M. Kairytė;
  7. Tarptautinis fotografijų konkursas „Aš ir mano emocijos“, dalyvauja mokytojos D. Šiuperienė, M. Kairytė, M. Matijošaitytė, N. Eidėjienė;
  8. Užsienio studentų pagal Erasmus programą ištisinė praktika „Ąžuoliukų“ ir „Drugelių“ grupėse;
  9. Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos ir lopšelių-darželių „Rūta“, „Volungėlė“, „Dobiliukas“, „Sakalėlis“ pradinių klasių mokytojų ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinis pasitarimas. Vieta. „Versmės“ progimnazija, atsakingi mokytojai.
  10. Gerosios patirties sklaida pagal metinį planą.

Keičiasi formos 094/a „Medicininė pažyma dėl neatvykimo į darbą, darbo biržą ar ugdymo instituciją“ paskirtis

LR Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad nuo 2019-09-01 pakeista formos 094/a („Medicininė pažyma dėl neatvykimo į darbą, darbo biržą ar ugdymo instituciją“) paskirtis, atsisakant jos teikimo ugdymo institucijoms, todėl gydytojai formos Nr. 094/a ugdymo įstaigoms dėl mokinio ugdymo įstaigoje praleistų dienų pateisinimo pagrindimo neturi išduoti.
                      Vieną kartą per metus asmens sveikatos priežiūros įstaigose atlikus privalomą profilaktinį mokinio sveikatos tikrinimą, elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinėje sistemoje užpildomas Vaiko sveikatos pažymėjimas, kuriame įrašomi nustatyti duomenys (tame tarpe ir fizinio ugdymo grupė), išvados ir rekomendacijos švietimo ir kitai ugdymo įstaigai.