NVSC INFORMACIJA BENDRUOMENEI APIE COVID 19

VADOVAUJANTIS  VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS VALSTYBĖS OPERACIJŲ VADOVO SPRENDIMU „DĖL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ“ (2020 m. lapkričio   6 d. Nr. V-2543, suvestine redakcija nuo 2021 09 01) PRIMENAME:

GERBIAMI TĖVELIAI,

Ø išlieka reikalavimas dėvėti kaukes uždarose patalpose;

Ø būtina laikytis asmens higienos (rankų higieną, kosėjimo, čiaudėjimo etiketą ir kt.);

Ø draudžiama ugdyme dalyvauti vaikams, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (pvz., karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

VAKCINACIJA KLAIPĖDOJE- Nestabdome ir nelėtiname tempo - ANAIPTOL - nes laikas tikrai ne mūsų sąjungininkas šioje sudėtingoje situacijoje!

Tęsdami "gyvos eilės" vakcinavimui patirtį, sudarome galimybę VISIEMS Klaipėdos miesto asmenims, dirbantiems arba teikiantiems paslaugas švietimo įstaigose bei ABITURIENTAMS, visiems kurie mokosi vidurinio ugdymo programos baigiamojoje klasėje, pasinaudoti galimybe ir NEDELSIANT pasiskiepyti!

Kviečiame šiuos asmenis be jokios eilės ir papildomos registracijos vakcinuotis ASTRA ZENECA vakcina gyvojoje eilėje, siekiant maksimalaus operatyvumo.

Skiepijimas vyks KLAIPĖDOS MIESTO POLIKLINIKOJE (Taikos pr. 76) PIRMADIENĮ (2021-03-29) ir ANTRADIENĮ (2021- 03-30) NUO 14 iki 20 val.

Apsisprendus vakcinuotis šia vakcina, reikia tiesiog atvykti į Polikliniką nurodytu laiku ir pateikti dokumentus, įrodančius Jūsų atitikimą šiai prioritetinei grupei - turėti darbo švietimo įstaigoje pažymėjimą arba tai įrodančią švietimo įstaigos vadovo pasirašytą pažymą (tinka ir el. pažyma); mokinio pažymėjimą. Pasinaudokite šia galimybe ir į mokyklas grįžkite saugiai bei artėjančius abitūros egzaminus pasitikite ramūs.

Papildoma informacija mokykloms:

Tai tik galimybė būti greičiau vakcinuotiems Jūsų darbuotojams, jokios prievartos nėra, apsisprendžia pats asmuo; kadangi mieste yra AstraZenecos vakcinos ir jos nereikia laukti, kol atveš iš SAM, todėl sudaromos galimybės ja pasinaudoti greičiau.

Atvykę vakcinuotis AstraZeneca darbuotojai turi pateikti dokumentus, įrodančius atitikimą šiai prioritetinei grupei - turėti darbo švietimo įstaigoje pažymėjimą arba tai įrodančią švietimo įstaigos vadovo pasirašytą pažymą (tinka ir el. pažyma); tinka ir darbuotojo darbo sutartis (popierinė kopija arba skanuotas dokumentas telefone) – svarbiausia, kad dokumente matytųsi, jog darbuotojas dirba Klaipėdos miesto švietimo įstaigoje.

Švietimo įstaigos, kurios sudarė jau savo įstaigos norinčių vakcinuotis darbuotojų sąrašus, nieko keisti juose neturi (jei asmuo buvo sąraše, kaip norintis vakcinuotis Pfizer, o dabar sugalvojo nueiti ir vakcinuotis AstraZeneca, tai nieko tokio – jis tiesiog nebeateis pagal sąrašą tą dieną, kai bus pakviesta visa jo įstaiga, ir viskas).

Darbuotojai, kurie pageidavo vakcinuotis kita vakcinos rūšimi (ne AstraZeneca), teisės į skiepą nepraranda, tiesiog turės laukti savo eilės pagal sąrašą, kol bus gauta norimos vakcinos siunta iš SAM (atkreipiame dėmesį, kad Pfizer ir Modernos vakcinų Lietuvos miestai gauna ribotus kiekius ir nereguliariai, todėl vienu kartu šiomis vakcinomis visi Klaipėdos miesto švietimo įstaigų darbuotojai neturės galimybės būti vakcinuoti, jie turės laukti, kol bus iš SAM pristatomi riboti šių vakcinų kiekiai per visą balandžio mėn.).

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos

Sveikatos apsaugos skyriaus

vedėja (savivaldybės gydytoja)

Tel. (8 46) 39 60 70