KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS
ŠVIETIMO SKYRIAUS VEDĖJO
 ĮSAKYMAS

DĖL ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ, VYKDANČIŲ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS,
DARBO VASAROS MĖNESIAIS 2020 METAIS

2020 m. balandžio 16 d. Nr.ŠV1-106
Klaipėda

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 18 straipsnio 1 dalimi,
             1. P a k e i č i u Klaipėdos miesto savivaldybės Ugdymo ir kultūros departamento Švietimo skyriaus vedėjo 2020 m. sausio 3 d. įsakymą Nr. ŠV1-4 „Dėl švietimo įstaigų, vykdančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, darbo vasaros mėnesiais 2020 metais“ ir jį išdėstau taip:
             „1. N u s t a t a u, kad švietimo įstaigos, vykdančios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, 2020 metais vasaros mėnesiais dirbs.
              2. Į p a r e i g o j u:
              2.1. Prano Mašioto, „Smeltės“, Liudviko Stulpino, Maksimo Gorkio, Vitės progimnazijų vadovams derinti su ikimokyklinių įstaigų bei mokyklų-darželių vadovais vaikų priėmimą į kitas įstaigas vasaros mėnesiais;
              2.2. ikimokyklinio ugdymo įstaigų, mokyklų-darželių, Regos ugdymo centro ir Tauralaukio progimnazijos vadovus:
              2.2.1. informuoti tėvus apie įstaigų darbą vasaros mėnesiais;
              2.2.2. priimant vaikus iš kitų įstaigų, sudaryti laikinąsias sutartis su tėvais, nurodant grupių darbo trukmę, mokėjimo už paslaugas tvarką ir kitus būtinus įstaigos bei tėvų įsipareigojimus;
              2.2.3. operatyviai spręsti grupių sujungimo klausimus, esant mažesniam vaikų skaičiui.“
              2. Skelbti šį įsakymą švietimo įstaigų, vykdančių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, interneto svetainėse.

Švietimo skyriaus vedėja                                                                                                                              Laima Prižgintienė