INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO Į SAVIVALDYBĖS
BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS
2020-2021 MOKSLO METAMS

Priėmimo mokytis organizavimo ir vykdymo kriterijai, sąlygos reglamentuotos Priėmimo į Klaipėdos miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu, patvirtintu Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2016 m. gruodžio 22 d. sprendimu Nr. T2-296 (toliau – Priėmimo aprašas) https://svietimas.klaipeda.lt/data/public/uploads/2019/02/priemimo-i-savivaldybes-mokyklas-tvarkos-aprasas.pdf

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. sausio 15 d. įsakymu Nr. AD1-83, nustatyta, kad prašymai mokytis 2020–2021 mokslo metais, prisijungus prie Klaipėdos miesto savivaldybės (toliau – Savivaldybė) interneto svetainės (www.klaipeda.lt) paskyros „Priėmimas į mokyklas“, pradedami registruoti nuo 2020 m. kovo 2 d. 10 val. į 1 klases.

Prašymai informacinėje sistemoje (toliau – Sistema) registruojami, pradedant lankyti mokyklą, ją keičiant arba toje pačioje mokykloje, pereinant mokytis pagal aukštesnio lygmens ugdymo programą (iš priešmokyklinio į pradinio ugdymo programą (į 1 klasę), iš pradinio į pagrindinio ugdymo programą (į 5 klasę), iš pagrindinio į vidurinio ugdymo programą (į 11 klasę)).

Prašymus mokytis Savivaldybės mokyklose registruoti Sistemoje gali visi Lietuvos Respublikos piliečiai, nepriklausomai nuo jų deklaruotos gyvenamosios vietos, ir asmenys, turintys leidimus laikinai ar nuolat gyventi Lietuvoje. Užsienio piliečiai, pageidaujantys mokytis savivaldybės mokyklose, ir šalies gyventojai, neturintys prisijungimų prie elektroninių asmens atpažinties priemonių (pvz. bankininkystės) dėl išskirtinių, bet objektyvių aplinkybių, teikia rašytinius prašymus Savivaldybės administracijai Vieno langelio ir e. paslaugų poskyryje (Liepų g. 11, Klaipėda). Savivaldybės mokinių priėmimo komisija, įvertinusi prašyme pateiktas aplinkybes, priima sprendimą dėl rašytinio prašymo užregistravimo (neužregistravimo) Sistemoje ne vėliau kaip per 20 kalendorinių dienų nuo prašymo įregistravimo Vieno langelio ir e. paslaugų poskyryje.

Kitų savivaldybių teritorijose gyvenantys asmenys, prašymus turi registruoti Sistemoje asmeniškai. Jie gali laisvai rinktis ne daugiau kaip 3 savivaldybės mokyklas (priskirtų mokyklų šiai asmenų grupei nėra). Minėti asmenys bus priimami į mokyklų laisvas vietas, t. y. priėmus mieste faktiškai gyvenančius asmenis.

Prašymus svarbu užregistruoti Sistemoje iki pagrindinio priėmimo arba motyvacijos vertinimo į netradicinio ugdymo klases vykdymo pradžios, kadangi, vadovaujantis Savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. sausio 15 d. įsakymu Nr. AD1-82, pagrindinis priėmimas į mokyklas mokytis 2020–2021 mokslo metais informacinės Sistemos pagrindu, vykdomas 2020 m. gegužės 6—31 d.

Minėtu laikotarpiu prašymų registravimas Sistemoje bus stabdomas.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos parengta informacija

_____________________________________________________________________________________________________________

Informuojame, kad prašymų mokytis 2020–2021 mokslo metais, t. y. nuo 2020 m. rugsėjo 1 d., registraciją planuojama pradėti 2020 m. vasario–kovo mėnesiais. Konkrečias datas nustatys Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius įsakymu ir apie tai gyventojai bus informuojami Savivaldybės, ikimokyklinių ir bendrojo ugdymo mokyklų interneto svetainėse, miesto dienraščiuose.

ĮSAKYMAS "DĖL PRAŠYMŲ MOKYTIS 2020-2021 MOKSLO METAIS REGISTARVIMO PRADŽIOS"

ĮSAKYMAS "DĖL PAGRINDINIO PRIĖMIMO Į MOKYKLAS MOKYTIS 2020-2021 MOKSLO METAIS VYKDYMO TERMINŲ NUSTATYMO"

Klaipėdos lopšelio-darželio "Rūta" darbas vasaros mėnesiais

Informuojame, kad organizuojami mokymai tėvams ir ikimokyklinių ugdymo įstaigų mokytojams, mokytojų padėjėjams. Pageidaujantiems prašome registruotis iki sausio 8 d.

Prašome registruotis į formą, kurią rasite pagal tarnybos pateiktą nuorodą:

Bus vykdoma atranka, nes yra tik 20 vietų ir atrenkami ankstyvojo amžiaus vaikų tėveliai ir mokytojai dirbantys su jais. Kilus klausimams kreiptis į Ulijaną Petraitienę Klaipėdos pedagoginės psichologinės tarnybos direktorę tel. (846) 345420

Daugiau informacijos šiose nuorodose:  Klaipėdos grupės

Mokymų dienotvarkė Klaipėda-Rytinė grupė

Mokymų dienotvarkė Klaipėda-Popietinė grupė