Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro spredimas Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų
                                                                                                                                              2020-11-06 Nr. V-2543  skaityti plačiau

Informacija apie psichologinės gerovės stiprinimo paslaugas

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras, siekdamas mažinti ilgalaikes neigiamas COVID-19 pasekmes ir rūpindamasis klaipėdiečių psichologinės gerovės stiprinimu bei gyventojų streso valdymo įgūdžių ugdymu klaipėdiečiams siūlo šias nemokamas psichologinės gerovės stiprinimo paslaugas:

• • Individualias psichologines konsultacijos (asmeniui iki 4 konsultacijų);
  • • Streso valdymo praktinius užsiėmimus;
  • • Emocijų atpažinimo ir išraiškų, konfliktų valdymo praktinius užsiėmimus.

Paslaugos teikiamos gyvai ir nuotoliniu būdu (priklausomai nuo visuotinės su COVID-19 susijusios situacijos).

Asmens pageidavimu paslaugos gali būti teikiamos anonimiškai. Paslaugos gali būti teikiamos vaikams nuo 11 metų bei suaugusiems. Teikiant paslaugas vaikui iki 16 metų, būtinas rašytinis vieno iš jo tėvų ar jo atstovo pagal įstatymą sutikimas.

Registracija į individualias psichologines konsultacijas ir išsami informacija apie kitas veiklas suteikiama mob. telefonu (8 640) 93348 ir (8 46) 311423. Su veikla susijusias naujienas taip pat kviečiame sekti tinklapyje www.sveikatosbiuras.lt.

2020-10-22  skaityti plačiau

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro spredimas
dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinnio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų pakeitimo
                                                                                                                            2020-09-22 Nr. V-2090  skaityti plačiau

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro spredimas
                                                                                                                    2020-08-17 Nr. V-1840  skaityti plačiau

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro sprendimas dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų

2020-06-16 Nr. V-1487  skaityti plačiau

Dėl Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro 2020 m. gegužės 11 d. sprendimo Nr. V-1118 "Dėl COVID 19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, valstybės ir savivaldybių valdomų įmonių darbo vietoms" pakeitimo
                                                                                                                                              2020-06-03 Nr. V-1366   skaityti plačiau

Informacija tėveliams nuo 2020 m. birželio 1 d. apie vaikų priežiūros organizavimą įstaigoje karantino metu

Informuojame, kad nuo 2020 m. birželio 1 d. (pirmadienio) dirbame įprastu būdu.

Vaikus atvesti į įstaigą iki 9.00 val.

Tėveliams lydėti vaikus į grupę ir nurengti nedraudžiama, tačiau būtina vadovautis pagrindiniu karantino principu - izoliacijos. Kadangi karantino laikotarpis pratęstas, prašome atėjus pasiimti vaikus laikytis saugaus atstumo ir nesibūriuoti įstaigos teritorijoje.

Įstaigos virtuvė dirbs ir tėvai atlyginimą už maitinimo paslaugą mokės pagal Klaipėdos miesto savivaldybės nustatytą tvarką.

Nuo pirmadienio nereikės pasirašytinai patvirtinti, kad vaikas neserga lėtinėmis ligomis, nurodytomis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 kovo 23 d. įsakyme Nr. V-483 „Dėl Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo“.

Dėkojame už supratingumą

Saugokime vaikus, darbuotojus ir save

INFORMACIJA TĖVELIAMS
APIE VAIKŲ PRIEŽIŪROS ORGANIZAVIMĄ ĮSTAIGOJE
KARANTINO METU

Nuo 2020 m. gegužės 18 d. leista veikti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėms. Siekiant užtikrinti saugią aplinką vaikams ir įstaigos personalui, bus privaloma laikytis nustatytų reikalavimų:

•  Atvykimas į darželį vyks nuo 7:30 val iki 8:30 val.
  • Į darželio teritoriją bus galima įeiti tik per pagrindinius vartus.
  • Į įstaigą vaikus priimsime tik per du pagrindinius įėjimus.
  • Kiekvienam vaikui bus matuojama temperatūra.
  • Tėveliai atvedantys vaikus į įstaigą privalo dėvėti apsaugines kaukes ir su savimi atsinešti atspausdintą ir pasirašytą Tėvų patvirtinimą, kurį rasite čia.
  • Vaikai bus maitinami įstaigoje.
  • Vaikams, kurie nelankys įstaigos karantino metu, mokestis už maitinimo paslaugą nebus skaičiuojamas.

Dėkojame už supratingumą

Saugokime vaikus, darbuotojus ir save

DĖL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ NUO 2020 M. GEGUŽĖS 18 D.

skaityti plačiau

skaityti plačiau

VAIKŲ PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ ORGANIZAVIMAS
KARANTINO METU
LOPŠELYJE-DARŽELYJE "RŪTA"

Informuojame, kad pageidaujantys vaiko priežiūros (be maitinimo) darželyje, turi pateikti darbdavio pažymą, kad Jūs savo darbo metu privalote būti darbo vietoje ir Jums nesudaryta galimybė dirbti nuotoliniu būdu. Pažymą privalo pateikti abu tėvai.
         Apie ketinimą atvesti vaiką į darželį, turite informuoti raštinę (tel. 860398583) bent prieš vieną darbo dieną telefonu, o el. paštu atsiųsti pažymas iš darboviečių bei užpildytą Susitarimą dėl vaiko maitinimo iš namų atsineštu maistu ir Tėvų patvirtinimą. Maitinimas įstaigoje bus organizuojamas vėliau, atskiru sprendimu,esant didesniam vaikų skaičiui.

Online logo