LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO SPRENDIMAS
DĖL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ

skaityti plačiau

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO 2020 M. GEGUŽĖS 11 D. SPRENDIMO NR. V-1118 "DĖL COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) VALDYMO PRIEMONIŲ VALSTYBĖS IR SAVIVALDYBIŲ INSTITUCIJŲ, ĮSTAIGŲ, VALSTYBĖS IR SAVIVALDYBIŲ VALDOMŲ ĮMONIŲ DARBO VIETOMS" PAKEITIMO

skaityti plačiau

INFORMACIJA TĖVELIAMS NUO 2020 M. BIRŽELIO 1 D.
APIE VAIKŲ PRIEŽIŪROS ORGANIZAVIMĄ ĮSTAIGOJE
KARANTINO METU

Informuojame, kad nuo 2020 m. birželio 1 d. (pirmadienio) dirbame įprastu būdu.

Vaikus atvesti į įstaigą iki 9.00 val.

Tėveliams lydėti vaikus į grupę ir nurengti nedraudžiama, tačiau būtina vadovautis pagrindiniu karantino principu - izoliacijos. Kadangi karantino laikotarpis pratęstas, prašome atėjus pasiimti vaikus laikytis saugaus atstumo ir nesibūriuoti įstaigos teritorijoje.

Įstaigos virtuvė dirbs ir tėvai atlyginimą už maitinimo paslaugą mokės pagal Klaipėdos miesto savivaldybės nustatytą tvarką.

Nuo pirmadienio nereikės pasirašytinai patvirtinti, kad vaikas neserga lėtinėmis ligomis, nurodytomis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 kovo 23 d. įsakyme Nr. V-483 „Dėl Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo“.

Dėkojame už supratingumą

Saugokime vaikus, darbuotojus ir save

INFORMACIJA TĖVELIAMS
APIE VAIKŲ PRIEŽIŪROS ORGANIZAVIMĄ ĮSTAIGOJE
KARANTINO METU

Nuo 2020 m. gegužės 18 d. leista veikti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėms. Siekiant užtikrinti saugią aplinką vaikams ir įstaigos personalui, bus privaloma laikytis nustatytų reikalavimų:

•  Atvykimas į darželį vyks nuo 7:30 val iki 8:30 val.
  • Į darželio teritoriją bus galima įeiti tik per pagrindinius vartus.
  • Į įstaigą vaikus priimsime tik per du pagrindinius įėjimus.
  • Kiekvienam vaikui bus matuojama temperatūra.
  • Tėveliai atvedantys vaikus į įstaigą privalo dėvėti apsaugines kaukes ir su savimi atsinešti atspausdintą ir pasirašytą Tėvų patvirtinimą, kurį rasite čia.
  • Vaikai bus maitinami įstaigoje.
  • Vaikams, kurie nelankys įstaigos karantino metu, mokestis už maitinimo paslaugą nebus skaičiuojamas.

Dėkojame už supratingumą

Saugokime vaikus, darbuotojus ir save

DĖL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ NUO 2020 M. GEGUŽĖS 18 D.

VAIKŲ PRIEŽIŪROS PASLAUGŲ ORGANIZAVIMAS
LOPŠELYJE-DARŽELYJE "RŪTA"

Informuojame, kad pageidaujantys vaiko priežiūros (be maitinimo) darželyje, turi pateikti darbdavio pažymą, kad Jūs savo darbo metu privalote būti darbo vietoje ir Jums nesudaryta galimybė dirbti nuotoliniu būdu. Pažymą privalo pateikti abu tėvai.
         Apie ketinimą atvesti vaiką į darželį, turite informuoti raštinę (tel. 860398583) bent prieš vieną darbo dieną telefonu, o el. paštu atsiųsti pažymas iš darboviečių bei užpildytą Susitarimą dėl vaiko maitinimo iš namų atsineštu maistu ir Tėvų patvirtinimą. Maitinimas įstaigoje bus organizuojamas vėliau, atskiru sprendimu,esant didesniam vaikų skaičiui.