KLAIPĖDOS LOPŠELIO-DARŽELIO "RŪTA"
BIRŽELIO MĖNESIO DARBO PLANAS

Pramoga, skirta Tarptautinei Vaikų gynimo dienai, birželio 1 d. 10:30 val., lauke, atsakingi grupių mokytojai, meninio ugdymo mokytoja;
  1. Parodų, vykdytų nuotoliniu būdu, suregistravimas. Padėkų stende atnaujinimas.
  1. Nuotolinio darbo analizė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
  2. Popietė priešmokyklinio ugdymo vaikams, 17 d. 15.00 val., lauke, atsakingi PU mokytojai, meninio ugdymo mokytoja;
  3. Vidaus audito darbo grupės pasirengimas „giluminio audito“ įstaigoje vykdymui;
  4. Pasiekimų ir pažangos analizė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
  5. Ugdomosios aplinkos turtinimas. Priemonių tyriamajai ir pažintinei veiklai įsigijimas;
  6. Pedagoginė stebėsena. Vaikų užimtumas lauke, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, direktorė;
  7. Sportinė, sveikatinimo pramoga, atsakingi „Sveikuolių“ darbo grupė.

Keičiasi formos 094/a „Medicininė pažyma dėl neatvykimo į darbą, darbo biržą ar ugdymo instituciją“ paskirtis

LR Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad nuo 2019-09-01 pakeista formos 094/a („Medicininė pažyma dėl neatvykimo į darbą, darbo biržą ar ugdymo instituciją“) paskirtis, atsisakant jos teikimo ugdymo institucijoms, todėl gydytojai formos Nr. 094/a ugdymo įstaigoms dėl mokinio ugdymo įstaigoje praleistų dienų pateisinimo pagrindimo neturi išduoti.
                      Vieną kartą per metus asmens sveikatos priežiūros įstaigose atlikus privalomą profilaktinį mokinio sveikatos tikrinimą, elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinėje sistemoje užpildomas Vaiko sveikatos pažymėjimas, kuriame įrašomi nustatyti duomenys (tame tarpe ir fizinio ugdymo grupė), išvados ir rekomendacijos švietimo ir kitai ugdymo įstaigai.