STEAM kūrybinė darbo grupė

Algima Puidokienė

2022 metų darbo planas

„SNAIGĖS KITAIP“

„Aguonėlių“ grupės vaikų, mokytojų ir tėvų STEAM kūrybinė veikla

2022 m. sausio mėn.

Atėjus žiemai gamta pateikia nepakartojamo grožio vaizdų, ragina kaskart išbandyti, atrasti, patirti, pažinti, džiaugtis... Ir nesvarbu, kad Lietuvos žiemos tokios nenuspėjamos. Kai už lango lietutis ištirpdo sniegą, „Aguonėlių“ grupės vaikai, išbandydami įvairias technikas, gamina savo snaiges ne tik grupėje, bet ir namuose kartu su tėveliais.
Spalvingos ir nepakartojamos "Snaigės kitaip"!

„ŠVIESOS TERAPIJA“

STEAM kūrybinės darbo grupės projektas

2021 m. spalio mėn. 25 - 29 d.

PROJEKTO TIKSLAS: eksperimentuojant ir tyrinėjant stebėti šviesos ir tamsos poveikį žmogui, gamtai.

PROJEKTO UŽDAVINIAI:

• Išsiaiškinti, kas skleidžia šviesą. Eksperimentuojant išbandyti šviečiamuosius įtaisus: lempas, žibintuvėlius, žvakes, atšvaitus ir pan.
  • Išsiaiškinti paros dalių nuoseklumą: kasdien diena prasideda rytu, baigiasi vakaru, o po to ateina naktis. Aptarti dienos režimą.
  • Netradicinėmis priemonėmis skatinti vaikų kūrybiškumą, norą ir drąsą eksperimentuoti; žadinti emocijas, klausantis pasakų, eilėraščių, dainelių, mįslių, vaizdingų posakių apie saulę.
  • Domėtis žmogaus sveikatai daroma šviesos ir tamsos įtaka - tiek teigiama, tiek neigiama.
  • Lavinti vikrumą, reakciją.
  • Stiprinti draugiškus vaikų tarpusavio santykius, atliekant užduotėles grupelėmis ar dalinantis informacija bei priemonėmis; suteikti džiugių emocijų bendroje kūrybinėje, pažintinėje veikloje.

LAUKIAMI REZULTATAI:

• Vaikai patirs daugiau sėkmės ir teigiamų emocijų.
  • Pažins pagrindinius  šviesos šaltinius, gebės juos įvardinti ir apibūdinti.
  • Mokės nugalėti tamsos baimę.
  • Bus iniciatyvesni, kurdami naujas veiklas su šešėliais, šviesa.